POGROM NA ZAKOŃCZENIE IV KOLEJKI

Wczoraj tj, 08.06 odbył sięostatni mecz IVkolejki w ramach Wąbrzeskiej Ligi Orlika. Spotkały się w nim ekipy UNDERART oraz WĄBRZESKI POCISK. Jak można było przypuszczać faworyt był tylko jeden - Tygrysy!! Doszło do totalnej demolki , zawodnicy Underart-u drużyna zgrana i doświadczona zaaplikowała przeciwnej drużynie aż 15 goli nie tracąc przy tym ani jednego , jest to do tej pory najwyższy wynik w dotychczas rozegranych meczach WLO. Na szczególną uwagę zasługuje podwójny hat-trick napastnika Tygrysów Patryka Budziwojskiego, który tym samym zdystansował pozostałych zawodników w klasyfikacji króla strzelców, gdzie z ilością 11 zdobytych bramek został samodzielnym liderem.

A już we wtorek 13.06 o godzinie 18.30 rozegrana zostanie się ostatnia kolejka I rundy WLO, w której to poznamy mistrza wiosny, a szanse na tytuł mają 2 ekipy- Underart oraz Reflex .

1. AGRO-LIDER - WĄBRZESKI POCISK 18.30
  2. UNDERART - OLDBOY;S JABŁONOWO POM 19.30