IV KOLEJKA

W dniu wczorajszym rozegrano 2 mecze w ramach Wąbrzeskiej Ligi Orlika. W pierwszym meczu spotkały się ekipy OLDBOY'S JABŁONOWO POM oraz REFLEX. Faworytem spotkania była ekipa tych drugich , wygrana dawała im fotel lidera co najmniej do czwartku. I tak tez się stało , po w miarę wyrównanych pierwszych pięciu minutach meczu, przejęli Oni inicjatywę efektem czego było strzelonych 7 goli na które OLDBOY'S odpowiedziało tylko 1 strzelonym przez najlepszego strzelca ich drużyny Krzysztofa Przybyszewskiego.

W drugim meczu doszło do starcia AGRO-LIDERA z ALEPALMY. Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami było to od początku do końca bardzo zacięte i wyrównane spotkanie. Na pochwałę zasługują przede wszystkim bramkarze obydwu drużyn, można powiedzieć iż był to ich mecz, zarówno jeden jak i drugi dwoili się i troili i nikt długo nie mógł znaleźć na Nich recepty. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. W drugiej połowie śmiało można powiedzieć, iż to ekipa Agro-Lidera zyskała przewagę i tylko dzięki skutecznym interwencjom bramkarza ALEPALMY , Łukasza Zielińskiego  długo nie mogli udokumentować swojej przewagi w postaci gola. Aż wreszcie w 34 minucie dopięli swego , w zamieszaniu podbramkowym  piłka uderzona przez Klejnowskiego znalazła drogę do bramki . Od tego momentu rozpoczęły się huraganowe ataki  piłkarzy AlePalmy, jednak tak jak pisaliśmy bramkarz drużyny przeciwnej był nie do pokonania, dopiero w ostatniej minucie meczu po asyście bramkarza AlePlamy, Mariusz Kemski zdobył upragnionego gola , dającego remis w tym spotkaniu i minimalnie  lepsza tego dnia drużyna Agro-Lidera musiała pogodzić się ze stratą pewnych wydawałoby się 3 punktów.

W czwartek o godz 19.30 dokończenie 4 kolejki , zmierzą sie ekipy UNDERART oraz WĄBRZESKI POCISK. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców WLO.