HORROR NA ZAKOŃCZENIE III KOLEJKI

01.06 odbył się ostatni mecz III kolejki w ramach Naszej WLO. Zmierzyły się w nim ekipy REFLEX  oraz AGRO-LIDER. Spotkanie dostarczyło zebranym kibicom mnóstwo emocji. Rozpoczęło się ono od huraganowych ataków drużyny Agro, która raz po raz nękała bramkarza Reflexu. W efekcie czego jedna z wielu akcji przyniosła im gola, którego zdobył Dominik Dyrka. Nie minęło wiele czasu i znowu pada bramka dla Agro , którą zdobył  ładnym uderzeniem Klejnowski . Niespodziewany wynik 2-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy, drużyna Reflex-u  nie potrafiła poradzić sobie z dobrze zorganizowaną tego dnia obroną ekipy przeciwnej. W drugiej połowie po rozmowach taktycznych w przerwie drużyna Reflex-u wyszła zupełnie odmieniona , dość szybko zdobyli kontaktową bramkę , autorstwa Tomka Reiwer i od tej pory to Oni przejęli dominację na boisku, co chwila przeprwadzając szybkie kontrataki, gdzie po jednym z nich na strzał z odległości ok. 20 m zdecydował się najlepszy tego dnia na boisku Marcin Stempski zdobywając cudowną bramkę, która śmiało można stwierdzić była najpiękniejszą  ze zdobytych dotychczas we wszystkich kolejkach. Po paru chwilach zdobywa on kolejnego gola , podwyższając tym samym wynik meczu na 3-2. Ambitnie grająca jednak tego dnia drużyna Agro-Lidera, nie zamierzała jednak zbyt łatwo się poddać. W zamieszaniu pod bramką Reflexu największą przytomnością wykazał się ponownie Dyrka, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu i doprowadzając do remisu. I gdy wydawało się , iż mecz zakończony zostanie remisem , w ostatniej prawie akcji meczu  drużyna Reflex zdobywa bramkę autorstwa Bartka Zakrzewskiego zwyciężając tym samym 4-3 i awansując w tabeli WLO na fotel wicelidera spychając ekipę ALEPALMY na najniższy stopień podium.

Z tego miejsca zapraszamy na kolejną kolejkę WLO, która odbędzie się we wtorkowy wieczór  06.06  a zmierza się:

• 19.30 REFLEX - OLDBOY'S JABŁONOWO POM
  • 20.15 ALEPALMY-AGRO-LIDER,

zaś w czwartek 08.06 O GODZ 19.30  w ostatnim meczu 4 kolejki spotkają się lider UNDERART oraz czerwona latarnia WLO - WĄBRZESKI POCISK

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH SYMPATYKÓW AMATORSKIEJ PIŁKI!!!