III KOLEJKA WLO--- LIDER ZATRZYMANY

Wczoraj wieczorem odbyła się trzecia kolejka  WLO. W pierwszym meczu spotkały się drużyny OLDBOY'S JABŁONOWO POM  i coraz śmielej sobie poczynająca ekipa  WĄBRZESKI POCISK. Był to bardzo ciekawy i w miarę wyrównany mecz, chociaż końcowy  wynik 6-2 dla Jabłonowa wskazywałby na coś innego. Wąbrzeska drużyna, wzmocniona dwoma zawodnikami Unii - Tomkiem Liszajem oraz Kamilem Kamyckim raz po raz raziła ( zresztą nie pierwszy raz ) skutecznością. Gdyby wykorzystali swoje  " setki " wynik mógłby być zupełnie inny , natomiast doświadczona ekipa OLDBOY'S wykorzystała to co miała do wykorzystania i zakończyła zwycięsko swój pojedynek , wśród których prym wiódł dobrze usposobiony tego dnia napastnik Krzysztof Przybyszewski, zdobywca 3 bramek. Dzięki temu zwycięstwu ekipa z Jabłonowa co najmniej do jutra zajmować będzie trzecie miejsce w tabeli.

Drugi mecz to szlagier tej kolejki,  niepokonane jak dotąd 2 ekipy - UNDERART( ta bez starty nawet punktu)  oraz ALEPALMY. Zgodnie z przypuszczeniami zawodnicy obydwu drużyn stworzyli bardzo ciekawe widowisko, które do końcowego gwizdka  bardzo dobrze sędziującego tego dnia sędziego , trzymało w napięciu. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli gracze Tygrysów po swojej firmowej akcji , czyli szybkim kontrataku z głębi pola i znakomitym podaniu Darka Marciniaka  , które na bramkę zamienił jego brat Janek Marciniak. Po paru minutach gracze ALEPALMY  doprowadzili do wyrównania, po koronkowej akcji i szybkiej wymianie podań swoją druga bramkę w sezonie zdobył Szymon Markiewicz. Od tej pory gracze Palm przejęli inicjatywę, konstruując co chwila akcje po których powinny paść gole, jednak na posterunku przez cały czas był najlepszy tego dnia w ekipie Underartu Krzysztof Muller , który w znakomitym stylu raz po raz bronił groźne strzały Adriana Domachowskiego  czy tez Dominika Hancyka. Pierwsza połowa zakończyła się remisowo 1-1. Druga polowa to znowu przewaga drużyny AlePalmy , jednak obrona Tygrysów wraz z bramkarzem skutecznie interweniowała , nie dopuszczając do utraty gola. Pod koniec spotkania to jednak Oni mogli postawić kropkę nad  "i" , jednak stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał lider klasyfikacji strzelców WLO Patryk Budziwojski, którego  strzał w znakomitym stylu i tylko w wiadomy dla siebie sposób wybronił bramkarz AlePalmy Łukasz Zieliński. Śmiało można stwierdzić , iż tego dnia to właśnie bramkarze obydwu ekip  wystąpili w rolach głównych  i tylko dzięki Nim wynik meczu do końca nie uległ zmianie i zakończył się tylko remisem 1-1.

Co to oznacza dla układu tabeli?

Underart po praz pierwszy stracił punkty, obecnie ma ich 7, drużyna AlePalmy po raz drugi z rzędu zakończyła mecz remisem i po 3 kolejkach zajmuje drugie miejsce z 5 punktami . Już w czwartek kolejny mecz WLO :  REFLEX kontra AGRO-LIDER  i w przypadku zwycięstwa którejkolwiek z tych  ekip ,  drużyna AlePalmy spada na 3 miejsce w tabeli, zaś zwycięska drużyna czwartkowego meczy wskakuje na miejsce drugie.  Już dziś zapraszamy w czwartek na 19.30 TO będzie na prawdę ciekawy mecz !