Rozpoczęcie sezonu WĄBRZESKIEJ LIGI ORLIKA 2017

W dniu wczorajszym 16.05 rozpoczęliśmy zmagania nowego sezonu Wąbrzeskiej Ligi Orlika 2017. Pogoda na rozgrywanie meczów była wprost idealna, kibice również dopisali , no i przede wszystkim rozgrywające w tym dniu swoje spotkania drużyny stawiły się w prawie najmocniejszych składach.

W pierwszym spotkaniu doszło do szlagieru, w którym spotkały się ekipy Underart oraz Reflex. Przed meczem ciężko było wskazać faworyta spotkania. Jednak już pierwsze minuty pokazały kto tak na prawdę będzie  tego dnia rządził na boisku. Trzy szybkie trafienia ekipy Tygrysów z Underartu ustawiły cały przebieg meczu. Po zdobytych bramkach mieli oni kontrolę na boisku dokładając jeszcze kolejne trzy trafienia, na które Reflex odpowiedział zaledwie trzema bramkami autorstwa Pawła Mazurowskiego. Po bardzo dobrej i zdyscyplinowanej grze ekipa " kierowcy drużyny "  Darka  Marciniaka zwyciężyła ostatecznie Reflex w stosunku 6-3.

W drugim spotkaniu zmierzyły się ekipy AlePalmy oraz  "TELE -SERWIS " Sobolewscy " Wąbrzeski Pocisk ". Po bardzo dobrym początku ekipa Pocisków, debiutująca w tego typu rozgrywkach  oddała całkowicie inicjatywę doświadczonym zawodnikom AlePalmy , czego efektem jest końcowy wynik 13-1. Jednego czego nie można odmówić przegranej drużynie to ambicji , woli walki i chęci . Jesteśmy pewni co  do tego iż w kolejnych meczach z taką ambicją i chęcią walki napsują krwi niejednemu zespołowi Naszej Ligi . Trzymamy kciuki!

Ostatnią odsłoną pierwszej kolejki WLO będzie czwartkowa potyczka ekip OLDBOY'S Jabłonowo Pom. oraz AGRO-LIDER - start godzina 19.30. Zapraszamy wszystkich kibiców .

Wszelkie statystyki rozegranych do tej pory spotkań znajdują się w zakładce TERMINARZ , gdzie po kliknięciu danego meczu pojawią się poszczególni strzelcy, składy drużyn danego meczu  itp., w zakładce  STATYSTYKI GRACZY gdzie znajduje sie pod zakładka KLASYFIKACJA STRZELCÓW  - mamy aktualną klasyfikację najlepszego strzelca WLO 2017. Natomiast zakładka KADRY DRUŻYN WLO2017  po kliknięciu danej ekipy pokazuje zawodników zgłoszonych do tegorocznych rozgrywek. Do uzupełnienia pozostały ekipy z Jabłonowa Pom. oraz Agro-Lidera, gdzie po rozegraniu przez nich czwartkowego meczu zostaną w całości  uzupełnione.

Wkrótce pojawi się parę fotek z wczorajszej kolejki .