KOLEJNA RUNDA WLO

W dniu wczorajszym z dwóch planowanych spotkań do skutku doszedł mecz ALePalmy kontra Jabłonowo. natomiast  drugi mecz Reflex - Wąbrzeski Pocisk nie odbył się gdyż zgodnie z przewidywaniami organizatorów z rozgrywek wycofała się ekipa Wąbrzeskiego Pocisku , w związku z tym każda z drużyn mająca pierwotnie grać z tą ekipą otrzymuje walkower 5-0.

W rozegranym wczoraj meczu nie było wielkich fajerwerków, był to typowy mecz walki gdzie o wyniku zadecydowały indywidualne umiejętności poszczególnych graczy . Po dość zaciętym początku do głosu doszli gracze Ale Palmy i do przerwy prowadzili 1-0 po bramce Marka Przybylskiego , warto w tym miejscu  odnotować  fakt, iż ekipa z Jabłonowa  była w tej połowie  bardzo bliska strzelenia gola , jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał napastnik Jabłonowa . Druga połowa meczu to typowa " walka" . Po jednej z akcji wyrównujacą bramkę zdobywa zawodnik gości Arek Łasiński, jednak szybka odpowiedz Szymona Markiewicza i zrobiło się 2-1 dla AlePalmy. Po tej bramce drużyna z Jabłonowa oddala całkowicie pole gry , czego efektem były 2 kolejne bramki autorstwa Adriana Domachowskiego oraz Adama Domachowskiego . Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem ekipy AlePalmy 4-1 , która dzięki temu umocniła się na pozycji wicelidera WLO.

Zaplanowany na czwartek mecz drużyn Underart oraz Agro-Lider zostanie ze względu na mecz naszej reprezentacji  przełożony na inny termin , o którym niebawem poinformujemy.