II KOLEJKA

II KOLEJKA

W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy zmagania II kolejki Wąbrzeskiej Ligi Orlika. Punktualnie o 19.30 rozpoczęło się spotkanie REFLEX-u z WĄBRZESKIM POCISKIEM. Skazywani od samego początku na porażkę gracze  Pocisków od samego początku zagrali z animuszem i wiarą w zwycięstwo, wzmocnieni graczem wąbrzeskiej Unii Tomkiem Liszajem stwarzali raz po raz ciekawe sytuacje. Jednak to Reflex jako pierwszy zdobył bramkę w myśl zasady , iż niewykorzystane okazje potrafią się zemścić. do końca pierwsze połowy dorzucił jeszcze 2 i do przerwy wynik brzmiał 3-0 na korzyść Reflexu.

Druga połowa była bardzo ciekawa, gdyby gracze Wąbrzeskiego Pocisku wykorzystali wszystkie swoje dogodne sytuacje mogliby spokojnie zbliżyć się bramkami do rywala a tak w odpowiedzi na 4 kolejne gole Refelxu strzelili tylko 1 bramkę , chociaż w przeciągu całego meczu na pewno zasłużyli na parę goli więcej . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7-1  dla zawodników Reflexu, co jednak ujmy przegranym nie przynosi , gdyż zagrali w zupełnie lepszym stylu aniźeli tydzień temu .

W drugim spotkaniu  zmierzyły się ekipy UNDERARTU oraz AGRO-LIDERA, i zgodnie z przewidywaniami przedmeczowymi był to najlepszy mecz jaki do tej pory rozegrano w ramach naszej Ligi . Doświadczona ekipa Tygrysów dowodzona jak zawsze przez " Ze Darko" Marciniaka kontra nieprzewidywalna ekipa Agro-Lidera . Od początku mecz był toczony w bardzo szybkim tempie, akacja za akcje, podanie za podanie. W miarę upływu czasu przewagę zyskuje  jednak ekipa UNDER-u , gdzie po jednej ze składnych akcji przeprowadzonej przez kapitana zdobyli prowadzenie . Chwilę później, zaledwie parę sekund po wejściu na boisko bramkę zdobył po pięknej akcji całej drużyny  Darek Grzemski i pierwsza połowa zakończyła się stosunkiem 2-0 dla ekipy Tygrysów.Druga połowa meczu była jedną z najbardziej emocjonujących i zaciętych w całych rozgrywkach. Pomimo ambitnej postawy chłopaków z Agro-Lidera mecz ostatecznie zakończył się ich porażką 2-4 , jednak z podniesioną głowa mogli opuszczać wczoraj  boisko , gdyż przegrali po zaciętej walce  z na prawdę mądrze i  widowiskowo grającą ekipą UNDERARTU, która notabene wyrasta na jednego z poważnych  faworytów Naszej Ligi.

Ostatni mecz II kolejki WLO  już jutro o godzinie 19.30 , a w nim zmierzą się ekipy ALEPALMY oraz OLDBOY'S JABŁONOWO POM. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.